به نام خدا
گزارش کارگاه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۸
مرکز کاردرمانی پیشیاره یر اساس رسالت همیشگی خود علاوه بر درمان و توانبخشی مراجعان و کودکان اقدام به آموزش و به روز رسانی درمانگران خود می کند. بر همین اساس در تاریخ ۱۵/ ۹/۹۸ سایت جسمی مرکز کاردرمانی پیشیاره با سرپرستی آقای نداف اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی اسپایدر کیج و لباس فضایی نمود. کارگاه آموزشی فوق با هدف استفاده از به روز ترین و جدیدترین روش های درمانی برای کودکان دارای مشکلات حرکتی برگزار گردید.
مدرسین کارگاه دو نفر از درمانگران سایت جسمی به نام های: آقایان آرش ترکی( بخش نظری) و حسن حسن نزاد( بخش عملی) بودند. تمامی دیگر اعضای سایت جسمی( آقایان: نداف، نیازی، انصاری نیا، صیادی، انگوتی) در این کارگاه حضور داشته اند.در این کارگاه روند های جدید درمانی اختلالات حرکتی با رویرکرد کنترل حرکتی و یادگیری حرکتی با استفاده از لباس فضایی و اسپایدر کیج مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نتیجه آن استفاده درمانگران سایت جسمی مرکز کاردرمانی پیشیاره از این روش های جدید در درمان کودکان دارای مشکلات حرکتی است.
لذا مرکز کاردرمانی پیشیاره جزو اولین مراکزی است که با استفاده از این روش درمانی سعی در بهبود خدمت رسانی به مراجعان خود دارد و درمانگران سایت جسمی این مرکز نیز از به روزترین روش های درمانی استفاده می کنند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.