با عرض احترام، به اطلاع میرساند که دیروز طی حکمی از سوی آقای دکتر ابراهیم پیشیاره، مدیر مرکز کاردرمانی رشد، سرکارخانم شیوا جانمحمدی به عنوان سرپرست بخش  کاردرمانی آموزشی-ذهنی مرکز کاردرمانی رشد منصوب گردیدند.

لازم بذکر اینکه سرکارخانم شیوا جانمحمدی از کاردرمانگران با سابقه و با تجربه ی مرکز کاردرمانی رشد می باشند که همکاری خود را با این موسسه در بخش کاردرمانی آموزشی – ذهنی از هشت سال پیش آغاز نمودند. علاقه ی ایشان به استفاده از آخرین دستاوردهای آموزشی در حیطه  افزایش توجه و تمرکز، پردازشهای ادراکی دیداری، آموزش و یادگیری موجب ش که موضوع پایان نامه ی خود را در مقطع کارشناسی ارشد رشته ی کاردرمانی نیز اختصاص بدهند که این امر سبب شد تا اولین پروتکل کامل آموزشی توجه ای دیداری با استفاده از پردازشهای نوری بدست آید و در مقاله ای بین المللی منتشر گردد.

ایشان هم اکنون دانشجوی مقطع دکترای تخصصی علوم اعصاب شناختی می باشند و در زمینه بکارگیری قابلیتهای فضای مجازی جهت کاربرد در حیطه توانبخشی توجه در کودکان با اختلال بیش فعالی همراه با نقص توجه (ADHD) و همچنین کودکان با اوتیسم (AUTISM) فعالیت و پژوهش می کنند.

توفیق و موفقیتهای روزافزون ایشان و کلیه درمانگران محترم در این بخش را از خداوند بزرگ خواستاریم و امیدواریم حضور ایشان در این جایگاه موجب رشد و بالندگی هرچه بیشتر خدمات مستند علمی و مبتنی بر شواهد و مدارک قابل عرضه به خانواده ها و مراجعین محترم گردد و به عنوان یک الگوی علمی بالینی در جامعه ی کاردرمانی مطرح گردد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.