استفاده فرزند از رسانه های اجتماعی

بعضی از والدین به کودکان شان اجازه می دهند در حالی که زیر سن ۱۳ سال هستند در سایت رسانه های اجتماعی ثبت نام کنند (که به دلیل قانون حفظ حریم خصوصی کودکان، محدودیت سنی برای اکثر سایت رسانه های اجتماعی است)، در حالی که دیگر والدین کودکان خود را از استفاده از رسانه های اجتماعی تا سن خاصی ممنوع می کنند.

در کل این انتخاب با شماست، اما باید مسئولیت ایجاد کند. علاوه بر این، هر کسی چه زیر ۱۳ سال چه بالای ۱۳ سال هرگز نباید از رسانه های اجتماعی بگونه ای استفاده کند که خود یا دیگران را به خطر بیاندازد یا از مردم اخاذی کند. با فرزند یا نوجوان تان قانونی بگذارید که اگر این چنین رفتار کردند، امتیاز استفاده از رسانه های اجتماعی شان لغو خواهد شد.

به عنوان یک قاعده کلی در تکنولوژی، کودکی زیر ۱۰ سال نباید در سایت رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک باشد. از آنجایی که کودک تان هنوز بسیار جوان است، ممکن است به درستی متوجه نشود که آنچه در رسانه های اجتماعی قرار می دهید، تا ابد آنجا خواهد ماند و ممکن است انتخابات بدی انجام دهند.

آن هایی که زیر ۱۳ سال هستند و اجازه ی استفاده از رسانه های اجتماعی را دارند، باید اکانت شان نظارت شود تا اطمینان حاصل شود که از آنها سوء استفاده نمی کنند.

اکانت رسانه های اجتماعی فرزندتان را تنها هر چند یک بار یا اگر دلیل خوبی برای شک کردن به اینکه کودک تان دارد از آن ها سوء استفاده می کند دارید، چک کنید. اگر به ندرت اینکار را انجام دهید، کودک تان ممکن است احساس کند که حریم خصوصی اش نقض شده است که منجر به از دست رفتن اعتماد و خراب شده رابطه فرزند با والدین می شود.

در مورد برخی از سایت های رسانه اجتماعی قوانین خاصی بگذارید؛ وب سایت های خاص برای داشتن زورگیرهای بسیار بسیار زیادش معروف است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.